میزان افزایش حقوق سزبازان

سردار کمالی با بیان توضیحاتی از میزان افزایش حقوق سربازان خبر داد.

سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران گفت: همه وضعیت‌های خدمتی را بررسی و آسیب شناسی می‌کنیم و نتایج را در قالب مصوبات و گزارشات به ستاد کل نیرو‌های مسلح منعکس خواهیم کرد.

وی افزود: برخی از گزارش‌ها را نیز به دستگاه‌های حاکمیتی کشور اعلام می‌کنیم، در بحث معافیت‌ها تعدیلاتی اتفاق افتاده و از ۱۲ درصد به ۹.۴ درصد کاهش پیدا کرده است.

سردار سلیمانی گفت: جلسات متعددی با نمایندگان برگزار و در آخر نیز یک‌ سند تهیه شد، لذا موضع ما نسبت به سربازان و نظام فعال است.

وی در واکنش به تبلیغات نمایندگان در آستانه انتخابات مجلس پیش رو گفت: ما برای یک‌ مدیر جلسه می‌گذاریم، خطوط قرمز را گوش زد می‌کنیم تا در انجام وظایف خود کوشا و منضبط باشد، کسی که وارد عرصه انتخابات می‌شود باید درخصوص اصول امنیت ملی و مقررات مرجع و کلی کشور با دانش باشد و قول‌های نشدنی در این چارچوب ندهد که ممکن است این وعده‌ها عملی نشوند.

جانشین فرمانده ناجا گفت: همه دستگاه‌ها و دولت‌ها باید یک دوره آموزش قوائد ملی، قانونی اساسی کشور و ملاحظاتی که در آینده با آن درگیر خواهند شد را سپری کنند.

وی افزود: ناشی از فقدان حلقه انتقال است که افراد باید دانش لازم را در حوزه‌ای که به آن می‌خواهند وارد شوند، کسب کنند.

سردار سلیمانی درباره افزایش حقوق سربازان گفت: طبق قانون به سربازان بین ۶۰ تا ۹۰ درصد حقوق کادری پرداخت خواهد شد، بین ۲۰ تا ۴۰ درصد در گام اول تصویب این‌ قانون در حال اجرا شدن و پرداخت است، با نمایندگان مجلس هماهنگی‌هایی صورت گرفته و امیدواریم‌ برای لایحه بودجه سال ۹۹ یک‌ تغییر موثر در حقوق سربازان شاهد باشیم.

منبع:خبرنگاران جوان

4 محبوب شده توسط کاربران

هادی معصوم جو

علاقه مند به وب و وبنویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code